Werkzaamheden N225 Wageningen
Provincie Gelderland voert van 29 juni tot en met 10 juli 2026 werkzaamheden uit aan het asfalt van de rotonde en fietspaden van de N225 (Lawickse Allee). Tijdens de werkzaamheden is de weg afgesloten voor doorgaand gemotoriseerd verkeer. Doorgaand verkeer wordt met borden langs de weg omgeleid via de N225, A50, A15 en N233.
Bereikbaarheid
Tijdens de werkzaamheden is de N225 (Lawickse Allee) afgesloten voor verkeer.
- Doorgaand gemotoriseerd leiden we om via de N225, A50, A15 en N233.
- Fietsers leiden we om via Zijdvang/Haarweg of via de Wageningse Afweg.
- Industrieterrein Nudepark blijft bereikbaar voor bestemmingsverkeer via de Costerweg en de Grebbedijk.
- De bussen rijden een aangepaste route via de Nude. De 2 bushaltes bij de rotonde vervallen. Bushalte Westhof aan de Nude blijft bereikbaar. Kijk voor actuele reisinformatie op de website van de vervoerder.
Samen werken aan veilig verkeer
Bij het werken aan de weg doet de provincie er alles aan om de overlast zo min mogelijk te laten zijn. Maar hinder is niet te vermijden. De afsluitingen en omleidingen houden we zo kort mogelijk. We vragen weggebruikers om zich aan de omleidingsroutes te houden, aanwijzingen op borden te volgen, zich aan de maximumsnelheid te houden en extra op te letten bij fietsers en voetgangers.
Meer informatie
Kijk voor actuele werkzaamheden en omleidingsroutes op www.bereikbaargelderland.nl(Externe link) . Heeft u nog vragen? Neem dan contact op met het Provincieloket, telefoon 026 359 99 99 of via het contactformulier op www.gelderland.nl/contact(Externe link) .