Wageningen zoekt een nieuwe loco-kinderburgemeester!
Na de zomervakantie gaat onze kinderburgemeester Max naar de middelbare school. Dat betekent dat Eva zijn plek als kinderburgemeester overneemt. Wij zijn daarom op zoek naar een nieuwe loco-kinderburgemeester, die graag samen met Eva aan de slag wil gaan.
Ga jij na de zomervakantie naar groep 7? En woon je in Wageningen? Vind je het leuk om met anderen te praten, ideeën te bedenken en je stem te laten horen? En durf jij voor een groep te spreken? Dan zoeken wij jou! Als loco-kinderburgemeester ben jij samen met de kinderburgemeester de stem van de kinderen in Wageningen.
Wat doet een kinderburgemeester?
Je gaat onder andere met burgemeester Vermeulen naar belangrijke gebeurtenissen. Zoals de 4 mei-herdenking maar ook Koningsdag en de Sinterklaas intocht. Daarnaast ga je ook vaak alleen met de kinderburgemeester op pad naar allerlei activiteiten in de stad. Je denkt mee over plannen voor kinderen in Wageningen. Ook mag je zelf ideeën bedenken om de stad nog leuker en beter te maken voor alle kinderen.
Benieuwd wat de kinderburgemeester nog meer allemaal doet? Kijk op de Instagrampagina van de kinderburgemeester(Externe link) .
Aanmelden: zo doe je mee!
Wil jij samen met Eva werken aan een kindvriendelijk Wageningen? Stuur dan vóór 8 juni een kort filmpje naar kinderburgemeester@wageningen.nl. In het filmpje vertel je:
- Wie jij bent en wat jouw hobby’s zijn
- Wat je later wilt worden en wat je dromen zijn voor de toekomst
- Wat jij zou willen doen als je loco kinderburgemeester bent
Tip: het filmpje hoeft niet professioneel te zijn, gewoon jezelf laten zien!