Fietspad Nijenoord Allee
We vervangen het fietspad op de Nijenoord Allee. Dit loopt door op de Plevierenweide en de Rooseveltweg en het Agro Business Park.
Wat gaat er gebeuren?
We passen de inrichting van het fietspad aan. Het fietspad gaat naar de andere kant van de weg en fietsers rijden in twee richtingen.
Om dit fietspad aan te leggen, verplaatsen we een deel van het water. Er komt ook meer water bij, in park Noordwest. We werken nog aan het ontwerp hiervan. De plek van het water ligt wel vast.
Bij het ontwerp hoort ook een groenplan. Dit is een plan waarin staat hoe we de natuur in de omgeving kunnen behouden en verbeteren. Dit werken we nu uit. De Nijenoord Allee is een laan met veel bomen. Dat karakter behouden en versterken we.
Wat is de planning?
- 2025: Het ontwerp is afgestemd met de fietsersbond en de ondernemers op het Business Park
- 2025: Het ontwerp is klaar
- Eerste helft van 2026: We maken een ontwerp voor de waterpartij in Park Noordwest. Daarbij betrekken we ook de wijkraad Noordwest.
- Begin 2027: We maken een projectbeschrijving en zoeken een aannemer
- Eind 2027: We starten met het werk